Plastová okna

Plastová okna a dveře Slovaktual

Dopřejte si kvalitu odpovídající nejnovějšímu stavu vývoje okenní techniky. Přesvědčte se, že i vy si můžete dovolit watch girls live online at jump4loves okna s nejlepšími tepelně izolačními vlastnostmi na trhu, navíc s puncem švýcarské technické úrovně a výrobní preciznosti.
Právě taková jsou plastová okna od největšího výrobce oken v Česku a Slovensku, společnostiSlovaktual s.r.o., patřícího do švýcarské oknařské skupiny AFG – Arbonia Forster Holding.

Více informací o společnosti Slovaktual naleznete na jejich oficiálních stránkách.

Ať už si pořídíte osmikomorovášestikomorová či pětikomorová plastová okna, vždy získáte poctivé výrobky s trojitým (středovým) těsněním, izolačním trojsklem (u oken STANDARD s dvojsklem) ateplými nekovovými meziskelními rámečky SWISSPACER-V nebo TGI.

Profily plastových oken a dveří Slovaktual

8 komora

Slovaktual PASIV-HL

Nejnovější výrobek v řadě plastových oken Slovaktual. Špičkové okno s nejlepšími tepelněizolačními vlastnostmi určeno především pro rodinné domy, nízkoenergetické a pasivní domy…

Více informací

5000_3x280

Slovaktual PASIV-OL

Špičkové okno s vynikajícími tepelněizolačními vlastnostmi určeno především pro rodinné domy, nízkoenergetické a pasivní domy…

Více informací

standard_ol-280

Slovaktual STANDARD-OL

Standardní okno s vynikajícími tepelněizolačními vlastnostami určeno především pro rekonstrukce bytových domů..

Více informací

zvyzneposuvne

Slovaktual zdvižněposuvné plastové dveře

Plastové dveře ideální pro propojení interiéru s terasou nebo zahradou…

Více informací

Produkty Slovaktual

Plastová okna a dveře

Plastová okna Slovaktual jsou z moderního materiálu PVC, který má extrémně dlouhou životnost protože je odolný vůči povětrnostním vlivům a vlivům stárnutí. Odpadají náklady na údržbu nátěry, materiál má vynikající vlastnosti pevnosti a izolace. Chrání životní prostředí, všechny použité materiály jsou zpětně recyklovatelné.

Základ konstrukce plastových oken tvoří profilový systém německého výrobce Aluplast GmbH. Konstrukce profilů je navržena pro klimatické podmínky podobným našim, proto volba tohoto systému byla přirozeným rozhodnutím pro dosažení optimálních vlastností oken Slovaktual. Izolační skla pocházejí z linek firmy AGC Trenčín.

Podívejte se na možnost členění plastových oken

moznosti-cleneni-oken

Poptávka a kontakt

Napište nám poptávku nebo nás kontaktujte.

Poptávkový formulář